fbpx Lajme | Kontakt

Lajme

Me te rejat nga Kontakt...

Filloi shitja e apartamenteve tek rezidenca Kadiu

Pas suksesit me Mangalem 21 dhe Kaimi, Kontakt vjen me një tjetër projekt ambicioz pranë Ali Demit. Një kompleks modern rezidencial me 17 objekte, me një shumëllojshmëri zgjedhjesh për apartamentin tuaj.

01/08/23 | Tirana

Shiko >
Përfundoi Fasada Marga 2

Kontakt përfundoi punimet tek Marga 2. Objekti i ri i shtohet qytetit të Tiranës me një arkitekturë bashkëkohore dhe cilësi në ndërtim.

26/06/23 | Tirana

Shiko >
OxA, projekti me i ri nga Kontakt

Rezidenca OxA, projekti më i ri nga Kontakt, shumë pranë malit të Dajtit, ofron një hapësirë ideale jetese me pamje mahnitëse të peizazhit përreth.

22/06/23 | Tirana

Shiko >
Filloi shitja e vilave luksoze tek Rezidenca Abazi

Kontakt sjell projektin më të ri në zonën e Farkës, shumë pranë liqenit. Abazi vjen tek ju me 58 vila 3-katëshe me parkime individuale, me një arkitekturë minimaliste dhe moderne dhe me një çmim preferencial.

17/06/23 | Tirana

Shiko >

Kontakt
A  Pasho Hysa Nr 26-0714 AL-1004 Tiranë
+355684049444  E [email protected]
W kontakt.al

 

.

Abonohuni për t'u njoftuar mbi ofertat tona më të fundit

© 2023 by Design Kontakt