fbpx Kontakt - Blog |

Ofertat tona.

Njësi në okazion, çmimet e fundit dhe projektet më të reja i gjeni në blogun personal të agjentëve tanë. Njihuni me ofertat tona dhe rezervoni njësinë tuaj.

Ledion Malaj's picture
Ledion Malaj
  19/06/2021

Apartamente ne Shitje

Shes apartament 1+1 me siperfaqe 66 m2, orientim jug - perendim, kati 4 me pamje te lire ne kompleksin Mangalem 21 te Ali Demi!


Ledion Malaj's picture
Ledion Malaj
  19/06/2021

Apartamente ne Shitje

Shes apartament 1+1 me siperfaqe 58 m2, orientim jug - perendim, kati 5 me fushepamje te lire ne kompleksin Mangalem 21 te Ali Demi


Ledion Malaj's picture
Ledion Malaj
  19/06/2021

Apartamente ne Shitje

Shitet apartament 2+1 tek rezidenca Marga prane Bulevardit


Ledion Malaj's picture
Ledion Malaj
  19/06/2021

Shes Apartament ne Tirane

Shes apartament 1+1 me siperfaqe 51 m2, orientim veri-lindje, kati 4 me fushepamje te lire ne kompleksin Mangalem 21 te Ali Demi


Ledion Malaj's picture
Ledion Malaj
  19/06/2021

Apartamente ne Shitje

Apartament 1+1 me siperfaqe 51.1 m2kati 3, orientim veri perendim ne rezidencen Siri prane Bulevardit te Ri.


Gesard Serjanaj's picture
Gesard Serjanaj
  19/06/2021

SHITET APARTMANET NE TIRANE.

Shitet shtepi 1+1 ne Tirane tek rezidenca Mangalem 21 ne zonen e Ali Demit . Kati I 7 ne nje pallat 8 katesh me ashensor. I organizuar ne 1 dhome ndenje + 1 dhome gjumi , 1 tualet , 1 ballkon.


Gesard Serjanaj's picture
Gesard Serjanaj
  19/06/2021

SHITET APARTAMENT ME HIPOTEKE NE TIRANE.

Shes shtepi 1+1 ne Tirane , Ali Demi . Apartamenti ndodhet ne rezidencen me te madhe ne Tirane ,rezidencen Mangalem 21  .


Gesard Serjanaj's picture
Gesard Serjanaj
  19/06/2021

SHITET APARTAMENT ME HIPOTEKE NE TIRANE.

Shitet apartament 1+1 ne Tirane , rezidenca Mangalem 21 tek Ali Demi .


Gesard Serjanaj's picture
Gesard Serjanaj
  19/06/2021

APARTAMENT NE SHITJE NE TIRANE, 21 DHJETORI

Shitet apartament 1+1 ne Tirane ne nje nga zonat me te qeta te Tiranes.


Gesard Serjanaj's picture
Gesard Serjanaj
  19/06/2021

SHTEPI NE SHITJE NE TIRANE

Shtepi 1+1 ne shitje ne Tirane tek Ali Demi ne rezidencen  Mangalem 21. 


Pages

Kontakt Shpk
A  Ndre Mjeda Str 40  Al - 1023 Tirana
+355684049444  E info@kontakt.al
W kontakt.al

 

.

Abonohuni për t'u njoftuar mbi ofertat tona më të fundit