fbpx Kontakt - Blog | Page 8 |

Blog

Njihuni me ofertat tona më të reja
dhe rezervoni njësinë tuaj tani.

Viktor Hoti's picture
Viktor Hoti
  17/11/2022

Shiten parkime te 21 Dhjetori, kompleksi Magnet

Shiten vendparkime me hipoteke, me cmim super okazion te kompleksi Magnet te 21 Dhjetori.


Malvina Cenaj
  16/11/2022

Shiten apartamente ne kompleksin Kaimi

Filluam shitjen e apartamenteve ne kompleksin me te ri ne Ali Dem, Kaimi.

Apartamente te tipologjive te ndryshme, 1+1, 2+1, 3+1.


Viktor Hoti's picture
Viktor Hoti
  14/11/2022

Shiten apartamente te kompleksi Kaimi, Ali Demi

Shiten apartamente te kompleksi Kaimi te Ali Demi. Apartamente komode me cmimin me te mire ne zone. Ambjente te gjelberuara, ajer i paster dhe siguri.


Viktor Hoti's picture
Viktor Hoti
  05/11/2022

Vendparkime ne shitje te 21 Dhjetori

Vendparkime me hipoteke ne shitje te kompleksi Magnet te 21 Dhjetori Mundesi shume e mire investimi pasi kerkesa per parkime me qera ne zone eshte e larte.


Viktor Hoti's picture
Viktor Hoti
  05/11/2022

Shiten apartamentet e fundit te Siri 2

Apartamentet e fundit ne shitje te rezidenca Siri 2 me cmimin me te mire ne zone. Apartamente me cilesi te larte me zhurmeizolim, termoizolim etj.


Viktor Hoti's picture
Viktor Hoti
  05/11/2022

Apartamente ne shitje te kompleksi Mangalem21 te Ali Demi

Apartamentet e fundit ne shitje te kompleksi Mangalem 21 te Ali Demi. Kompleks i organizuar per te ofruar te gjitha sherbimet qe i nevojiten banoreve.


Viktor Hoti's picture
Viktor Hoti
  03/11/2022

Apartamente ne shitje 1+1, 2+, 3+1 te kompleksi Kaimi, Ali Demi

Filloi shitja e apartamenteve te kompleksi Kaimi te Ali Demi. Apartamente komode me cmimin me te mire ne zone. Ambjente te gjelberuara, ajer i paster dhe siguri.


Viktor Hoti's picture
Viktor Hoti
  03/11/2022

Shiten apartamentet e fundit te Marga 2, Bulevardi i ri

Apartamentet e fundit ne shitje te rezidenca Marga 2 me cmimin me te mire ne zone. Apartamente me cilesi te larte me zhurmeizolim, termoizolim etj.


Malvina Cenaj
  01/11/2022

Shitet apartament ne Tirane

Apartamenti ka siperfaqe 111.9 m2, ka orientim veri-jug-lindje-pernedim dhe ndodhet n


Pages

Kontakt Shpk
A  Pasho Hysa Nr 26-0714 AL-1004 Tiranë
+355684049444  E [email protected]
W kontakt.al

 

.

Abonohuni për t'u njoftuar mbi ofertat tona më të fundit

© 2022 by Design Kontakt