fbpx Kontakt - Blog | Page 6 |

Ofertat tona.

Njësi në okazion, çmimet e fundit dhe projektet më të reja i gjeni në blogun personal të agjentëve tanë. Njihuni me ofertat tona dhe rezervoni njësinë tuaj.

Gesard Serjanaj's picture
Gesard Serjanaj
  13/04/2021

SUPER APARTAMENT 1+1 NE SHITJE NE TIRANE.

Shitet apartament 1+1 ne Tirane ne nje nga zonat me te qeta te Tiranes. Apartament luksoz me siperfaqe 60 m2 I orientuar nga Jugu .


Gesard Serjanaj's picture
Gesard Serjanaj
  13/04/2021

OKAZION TEK ALI DEMI !

Shitet apartament 1+1 ne Tirane ne nje nga zonat me te qeta te Tiranes. Apartament luksoz me siperfaqe 60 m2 I orientuar nga Jugu .


Gesard Serjanaj's picture
Gesard Serjanaj
  13/04/2021

SHITET APARTMANET NE TIRANE.

Shitet apartament 1+1 ne Tirane ne nje nga zonat me te qeta te Tiranes. Apartament luksoz me siperfaqe 60 m2 I orientuar nga Jugu .


Gesard Serjanaj's picture
Gesard Serjanaj
  13/04/2021

APARTAMENT NE SHITJE NE TIRANE, 21 DHJETORI

 Apartament ne shitje ne  Tirane ,rezidenca Magnet, 21 Dhjetori ‼️


Viktor Hoti's picture
Viktor Hoti
  12/04/2021

Apartament ne shitje ne Tirane, Bulevardi i Ri

Shtepi ne shitje ne Tirane 2+1 me cmim okazion tek rezidenca Marga afer qendres se Tiranes. 


Viktor Hoti's picture
Viktor Hoti
  12/04/2021

Shtepi ne shitje ne Tirane 2+1 me cmim okazion

Shtepi ne shitje ne Tirane 2+1 me cmim okazion tek rezidenca Marga afer qendres se Tiranes. 


Viktor Hoti's picture
Viktor Hoti
  12/04/2021

Shes apartamente ne Tirane

Apartament 1+1 me siperfaqe 62.3 m2, orientim veri, kati 2, cmimi 57.000 Euro ne rezidencen Marga, te Bulevardi I Ri.


Viktor Hoti's picture
Viktor Hoti
  12/04/2021

Apartament ne shitje ne Tirane, Bulevardi i Ri

Shes apartament ne Tirane tek Bulevardi i Ri, Rezidenca Marga!

Ndodhet ne katin e 2 te nje pallati ne ndertim.


Viktor Hoti's picture
Viktor Hoti
  12/04/2021

Shes apartament 2+1 ne Tirane

Shes apartament ne Tirane tek Bulevardi i Ri, Rezidenca Marga!

Ndodhet ne katin e 3 te nje pallati ne ndertim.


Dea Sako's picture
Dea Sako
  12/04/2021

Apartament ne shitje ne Tirane tek 21 dhjetori

Apartament 2+1 per shitje ne Kompleksin Magnet ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 7 te nje pallati ne ndertim.


Pages

Kontakt Shpk
A  Ndre Mjeda Str 40  Al - 1023 Tirana
+355684049444  E info@kontakt.al
W kontakt.al

 

.

Abonohuni për t'u njoftuar mbi ofertat tona më të fundit