fbpx Viktor Hoti | Kontakt
Viktor Hoti's picture

OKAZIONE!

Super okazion te Ali Demi te kompleksi Mangalem21

Shiten apartamentet e fundit te kompleksi Kaimi, vazhdim i kompleksit Mangalem21 te Ali Demi....

Mëso më shumë

Shes apartamente te rezidenca Oxa ne Linze

Rezidenca Oxa ne Linze. Shiten apartamente 1+1 dhe 2+1 me cmim okazion. Rezidenca eshte me pallate...

Mëso më shumë

Shes dyqan me hipoteke me cmim okazion te Bulevardi i ri

Shes dyqan me hipoteke me cmim okazion te rezidenca Marga 2 te Bulevardi i ri. Dyqani eshte me...

Mëso më shumë

Shiten apartamente me cmim okazion ne Linze, rezidenca Oxa

Mundesi shume e mire per banim dhe investim. Rezidenca Oxa ne Linze me pallate 3 kateshe me...

Mëso më shumë

Rezervoni apartamentin tuaj me vetem 1000€. Cmim okazion te Ali Demi

Shiten apartamente me cmim okazion te Ali Demi, faza e re e ndertimit te kompleksi Mangalem21....

Mëso më shumë

Shiten vila me cmim okazion ne Farke te rezidenca Aba

Vila ne shitje ne Tirane te rezidenca Aba ne Farke. Ne total jane 58 vila. Vilat jane 3 kate me...

Mëso më shumë

Rezidenca Oxa ne Linze. Shiten apartamente me cmim okazion. Nxitoni te rezervoni 067 2000 727

Rezidenca Oxa ne Linze. Shiten apartamente 1+1 dhe 2+1 me cmim okazion. Rezidenca eshte me pallate...

Mëso më shumë

Dyqan ne shitje te rezidenca Marga 2 te Bulevardi i ri

Shitet dyqan me hipoteke me cmim okazion te rezidenca Marga 2 te Bulevardi i ri. Dyqani eshte me...

Mëso më shumë

Prenotoni apartamentin tuaj te rezidenca OxA ne Linze

Nisen shitjet te rezidenca OxA ne Linze, Tirane. Shiten apartamente 1+1, 2+1 dhe 3+1. Pallate 3...

Mëso më shumë

Shes apartamente te kompleksi Kaimi te Ali Demi

Shiten apartamente te tipologjive te ndryshme te kompleksi Kaimi te Ali Demi. Kaimi eshte vazhdim i...

Mëso më shumë

Shes apartamente te kompleksi Mangalem21 te Ali Demi

Apartamente ne shitje te kompleksi Mangalem21 te Ali Demi. Apartamente komode me siperfaqe te...

Mëso më shumë

Dyqane ne shitje te Bulevardi i ri

Shiten dyqanet e fundit te rezidenca Marga 2 te Bulevardi i ri. Dyqane me siperfaqe te ndryshme, me...

Mëso më shumë

Kontakt
A    Pasho Hysa Nr 26 0714 AL 1004 Tiranë
C    +355684049444  E [email protected]
W   kontakt.al

 

.

Abonohuni për t'u njoftuar mbi ofertat tona më të fundit

© 2023 by Design Kontakt