fbpx Kontakt - Blog | Page 5 |

Ofertat tona.

Njësi në okazion, çmimet e fundit dhe projektet më të reja i gjeni në blogun personal të agjentëve tanë. Njihuni me ofertat tona dhe rezervoni njësinë tuaj.

Joana Isufi's picture
Joana Isufi
  13/04/2021

Apartament ne shitje ne Tirane!

Apartament 1+1, siperfaqe 59.3 m2, kati 4, orientim jug ne kompleksin Magnet, prane 21 Dhjetorit.


Joana Isufi's picture
Joana Isufi
  13/04/2021

Shes apartament ne Tirane

Apartament 2+1 me siperfaqe 92.8 m2, orientim perendim, kati 2 ne rezidencen Siri prane Bulevardit te Ri.


Gesard Serjanaj's picture
Gesard Serjanaj
  13/04/2021

SHITET APARTMANET NE TIRANE.

Shitet apartament 2+1 ne Tirane tek Bulevardi I Ri ne rezidencen Marga . Kati I 3-te me ashensor.Siperfaqja 102 m2 .  I organizuar ne 1 dhome ndenje + 2 dhoma gjumi , 1 tualet , 1 ballkon.


Gesard Serjanaj's picture
Gesard Serjanaj
  13/04/2021

SHITET APARTMANET NE TIRANE.

Shes apartament 2+1 ne Tirane ,Bulevardi I Ri. Apartamenti ndodhet ne rezidencen me te re ne Tirane ,rezidencen Marga.


Gesard Serjanaj's picture
Gesard Serjanaj
  13/04/2021

SUPER APARTAMENT 1+1 NE SHITJE NE TIRANE.

Shitet apartament 1+1 ne Tirane ne nje nga zonat me te qeta te Tiranes. Apartament luksoz me siperfaqe 60 m2 I orientuar nga Jugu .


Gesard Serjanaj's picture
Gesard Serjanaj
  13/04/2021

OKAZION TEK ALI DEMI !

Shitet apartament 1+1 ne Tirane ne nje nga zonat me te qeta te Tiranes. Apartament luksoz me siperfaqe 60 m2 I orientuar nga Jugu .


Gesard Serjanaj's picture
Gesard Serjanaj
  13/04/2021

SHITET APARTMANET NE TIRANE.

Shitet apartament 1+1 ne Tirane ne nje nga zonat me te qeta te Tiranes. Apartament luksoz me siperfaqe 60 m2 I orientuar nga Jugu .


Gesard Serjanaj's picture
Gesard Serjanaj
  13/04/2021

APARTAMENT NE SHITJE NE TIRANE, 21 DHJETORI

 Apartament ne shitje ne  Tirane ,rezidenca Magnet, 21 Dhjetori ‼️


Viktor Hoti's picture
Viktor Hoti
  12/04/2021

Apartament ne shitje ne Tirane, Bulevardi i Ri

Shtepi ne shitje ne Tirane 2+1 me cmim okazion tek rezidenca Marga afer qendres se Tiranes. 


Viktor Hoti's picture
Viktor Hoti
  12/04/2021

Shtepi ne shitje ne Tirane 2+1 me cmim okazion

Shtepi ne shitje ne Tirane 2+1 me cmim okazion tek rezidenca Marga afer qendres se Tiranes. 


Pages

Kontakt Shpk
A  Ndre Mjeda Str 40  Al - 1023 Tirana
+355684049444  E info@kontakt.al
W kontakt.al

 

.

Abonohuni për t'u njoftuar mbi ofertat tona më të fundit