Blog

Get to know our newest offers
and reserve your unit now.

Blog

Njihuni me ofertat tona më të reja
dhe rezervoni njësinë tuaj tani.

Malvina Cenaj
24/08/22

Shitet garsoniere ne Ali Dem

Shitet garsoniere ne kompleksin Mangalem21, tek Ali Dem.
Garsonieria ka siperfaqe 30m2, orientim veri-lindje dhe ndodhet ne katin e peste.
Kompleksi ka hapesira te gjelberuara, kende lojerash per femije, lulishte dhe rruge pedonale! Vendi ideal per nje jetese te qete!
Cmim OKAZION, 30.000
Mundesi pagese me dy keste.
Kreditim deri ne 80% ne cdo banke!
Per me shume informacion dhe per nje vizite ne prone me kontaktoni ne: 069 775 1345, Malvina Cenaj

Malvina Cenaj
17/08/22

Shitet apartament 2+1 ne Kompleksin Mangalem21

Apartamenti ka siperfaqe 81.9 m2, ka orientim lindje-perendim dhe ndodhet ne katin e dyte.
Organizohet ne nje sallon bashke me kendin e kuzhines, dy dhoma gjumi, nje tualet dhe nje llozhe. Hyrja per ne apartament realizohet nepermjet nje korridori , i cili ben shperndarjen per ne ambientet perkatese.
Kompleksi ka hapesira te gjelberuara, kende lojerash per femije, lulishte dhe rruge pedonale! Vendi ideal per nje jetese te qete!
Cmim OKAZION, 74.000
Mundesi pagese me dy keste.
Kreditim deri ne 80% ne cdo banke!
Per me shume informacion dhe per nje vizite ne prone me kontaktoni ne:
0697751 345
Malvina Cenaj

Malvina Cenaj
17/08/22

Apartament 3+1 ne shitje ne Ali Dem

Apartamentika siperfaqe 107.6m2, ka orientim veri-lindje dhe ndodhet ne katin e tete.
Organizohet ne nje sallon bashke me kendin e kuzhines, tre dhoma gjumi, dy tualete dhe nje llozhe. Hyrja per ne apartament realizohet nepermjet nje korridorri te vogel, i cili ben shperndarjen per ne ambientet perkatese.
Kompleksi ka hapesira te gjelberuara, kende lojerash per femije, lulishte dhe rruge pedonale! Vendi ideal per nje jetese te qete!
Per me shume informacion dhe per nje vizite ne prone me kontaktoni ne:
0697751 345
Malvina Cenaj

Malvina Cenaj
17/08/22

Shitet apartament 2+1 ne Tirane

Apartamentika siperfaqe 82.6 m2, ka orientim ver-lindje dhe ndodhet ne katin e dyte.
Organizohet ne nje sallon bashke me kendin e kuzhines, dy dhoma gjumi, nje tualet dhe nje llozhe. Hyrja per ne apartament realizohet nepermjet nje korridori , i cili ben shperndarjen per ne ambientet perkatese.
Kompleksi ka hapesira te gjelberuara, kende lojerash per femije, lulishte dhe rruge pedonale! Vendi ideal per nje jetese te qete!
Cmim OKAZION, 73.000
Mundesi pagese me dy keste.
Kreditim deri ne 80% ne cdo banke!
Per me shume informacion dhe per nje vizite ne prone me kontaktoni ne:
0697751 345
Malvina Cenaj

Viktor Hoti
04/08/22

Shes parkime te 21 Dhjetori

Shiten vendparkime te kompleksi Magnet te 21 Dhjetori
Shiten vendparkime me cmimin me te mire ne zone. Parkime te sigurta ne katet -1 dhe -2. Mundesi shume e mire investimi pasi kerkesa per vendparkime me qera ne zone eshte shume e larte.
Kontaktoni per me shume informacion: 067 2000 727

Viktor Hoti
04/08/22

Vendparkime ne shitje te 21 Dhjetori

Shiten vendparkime te kompleksi Magnet te 21 Dhjetori
Shiten vendparkime me cmimin me te mire ne zone. Parkime te sigurta ne katet -1 dhe -2. Mundesi shume e mire investimi pasi kerkesa per vendparkime me qera ne zone eshte shume e larte.
Kontaktoni per me shume informacion: 067 2000 727

Viktor Hoti
04/08/22

Super mundesi investimi te 21 Dhjetori

Shiten vendparkime te kompleksi Magnet te 21 Dhjetori
Shiten vendparkime me cmimin me te mire ne zone. Parkime te sigurta ne katet -1 dhe -2. Mundesi shume e mire investimi pasi kerkesa per vendparkime me qera ne zone eshte shume e larte.
Kontaktoni per me shume informacion: 067 2000 727

Viktor Hoti
04/08/22

Shiten dyqane te Bulevardi i ri

Shes dyqane me siperfaqe te ndryshme te rezidenca Marga te Bulevardi i ri. Dyqane me lartesi 5 meter dhe me fasada te medha xhami te pershtatshme per aktivitete te ndryshme biznesi. Dalje direkt ne rrugen kryesore. Kompleks i banuar nga 200 familje dhe zone me zhvillim te larte. Beni nje investim me vlere. Per me shume informacion ose per nje vizite ne dyqan kontaktoni ne numrin 067 2000 727.

Viktor Hoti
04/08/22

Shiten dyqane te Bulevardi i ri

Shes dyqane me siperfaqe te ndryshme te rezidenca Marga te Bulevardi i ri. Dyqane me lartesi 5 meter dhe me fasada te medha xhami te pershtatshme per aktivitete te ndryshme biznesi. Dalje direkt ne rrugen kryesore. Kompleks i banuar nga 200 familje dhe zone me zhvillim te larte. Beni nje investim me vlere. Per me shume informacion ose per nje vizite ne dyqan kontaktoni ne numrin 067 2000 727.

Viktor Hoti
04/08/22

Shes dyqane te rezidenca Marga

Shes dyqane me siperfaqe te ndryshme te rezidenca Marga te Bulevardi i ri. Dyqane me lartesi 5 meter dhe me fasada te medha xhami te pershtatshme per aktivitete te ndryshme biznesi. Dalje direkt ne rrugen kryesore. Kompleks i banuar nga 200 familje dhe zone me zhvillim te larte. Beni nje investim me vlere. Per me shume informacion ose per nje vizite ne dyqan kontaktoni ne numrin 067 2000 727.

Viktor Hoti
02/08/22

Shes dyqane te Bulevardi i ri

Shes dyqane me siperfaqe te ndryshme te rezidenca Marga te Bulevardi i ri. Dyqane me lartesi 5 meter dhe me fasada te medha xhami te pershtatshme per aktivitete te ndryshme biznesi. Dalje direkt ne rrugen kryesore. Kompleks i banuar nga 200 familje dhe zone me zhvillim te larte. Beni nje investim me vlere. Per me shume informacion ose per nje vizite ne dyqan kontaktoni ne numrin 067 2000 727.

Viktor Hoti
02/08/22

Dyqane ne shitje te rezidenca Marga ne Tirane

Shes dyqane me siperfaqe te ndryshme te rezidenca Marga te Bulevardi i ri. Dyqane me lartesi 5 meter dhe me fasada te medha xhami te pershtatshme per aktivitete te ndryshme biznesi. Dalje direkt ne rrugen kryesore. Kompleks i banuar nga 200 familje dhe zone me zhvillim te larte. Beni nje investim me vlere. Per me shume informacion ose per nje vizite ne dyqan kontaktoni ne numrin 067 2000 727.

Viktor Hoti
02/08/22

Shiten njesi sherbimi te Bulevardi i ri

Shes dyqane me siperfaqe te ndryshme te rezidenca Marga te Bulevardi i ri. Dyqane me lartesi 5 meter dhe me fasada te medha xhami te pershtatshme per aktivitete te ndryshme biznesi. Dalje direkt ne rrugen kryesore. Kompleks i banuar nga 200 familje dhe zone me zhvillim te larte. Beni nje investim me vlere. Per me shume informacion ose per nje vizite ne dyqan kontaktoni ne numrin 067 2000 727.

Viktor Hoti
02/08/22

Apartamente ne shitje ne Tirane

Shiten apartamente te kompleksiMangalem21te Ali Demi.
Kompleks rezidencial me 41 objekte banimi. Apartamente 1+1, 2+1 dhe 3+1. Apartamente me siperfaqe optimale qe i pershtaten kerkesave tuaja. Ndertim cilesor me termoizolim dhe hidroizolim me materiale gjermane dhe italiane. Apartamentet dorezohen me dritare alumin termik dhe dopio xham, parket cilesor gjerman ac4 8mm, dyer te brendshme gjermane te markes Lebo, tualet me pllaka deri ne tavan, hidrosanitare inkaso, dere e jashtme e blinduar etj. Ashensore moderne te vitit te fundit. Hapesira te gjelberuara dhe pa makina qe ofrojne qetesi dhe siguri per banoret. Kende lojerash per femije. Prenotoni sot aparatamentin tuaj me 30% te vleres dhe pjesen tjeter prej 70% mund ta merrni si kredi ne cdo banke. Per me shume informacion ose per nje vizite ne prone me kontaktoni ne numrin 0672000727.

Viktor Hoti
02/08/22

Shes apartamente te Ali Demi

Shiten apartamente te kompleksiMangalem21te Ali Demi.
Kompleks rezidencial me 41 objekte banimi. Apartamente 1+1, 2+1 dhe 3+1. Apartamente me siperfaqe optimale qe i pershtaten kerkesave tuaja. Ndertim cilesor me termoizolim dhe hidroizolim me materiale gjermane dhe italiane. Apartamentet dorezohen me dritare alumin termik dhe dopio xham, parket cilesor gjerman ac4 8mm, dyer te brendshme gjermane te markes Lebo, tualet me pllaka deri ne tavan, hidrosanitare inkaso, dere e jashtme e blinduar etj. Ashensore moderne te vitit te fundit. Hapesira te gjelberuara dhe pa makina qe ofrojne qetesi dhe siguri per banoret. Kende lojerash per femije. Prenotoni sot aparatamentin tuaj me 30% te vleres dhe pjesen tjeter prej 70% mund ta merrni si kredi ne cdo banke. Per me shume informacion ose per nje vizite ne prone me kontaktoni ne numrin 0672000727.

Fationa Alimeta
05/07/22

Shes apartament 1+1 gati per banim 2024, pagese me keste. Ali Demi,Tirane

Shes Apartament 1+1 tek Ali Demi,Tirane.

Kati : 3
59.4 m2
Lindje
Lartesia e katit 2.95 m
1 tualet
Ambjente te gjelberuara, lulishte
Zeizolim
Aspirim i dedikuar
Fasade termike

Fationa Alimeta
05/07/22

Shes apartament 2+1 gati per banim 2024, pagese me keste. Ali Demi,Tirane

Shes Apartament 2+1 tek Ali Demi,Tirane.

Apartament 2+1
Kati : 3
84.6 m2
Jug - Perendim
Lartesia e katit 2.95 m
1 tualet
Ambjente te gjelberuara, lulishte
Zeizolim
Aspirim i dedikuar
Fasade termike

Fationa Alimeta
05/07/22

Shes apartament 3+1 gati per banim 2024, pagese me keste. Ali Demi,Tirane

Shes Apartament 3+1 tek Ali Demi,Tirane.

Apartament 3+1
Kati : 3
105.3 m2
Veri - LindjeLartesia e katit 2.95 m
Ambjente te gjelberuara, lulishte
Zeizolim
Aspirim i dedikuar
Fasade termike

Erli Luli
01/07/22

Shtepi ne shitje ne Tirane!!!

Ndertojme dhe projektojme te ardhmen prej me shume se dy dekadash duke I ofruar klienteve nje investim te sigurt per te ardhmen me apartamente me cilesine me te larte dhe me cmimin me te mire ne Tirane.Apartamentet dorezohen me parket,dyer derrase gjermane,hidrosanitare inkaso italiane,dritare duralumin me dopio xham.
Prenotoni tani apartamentin tuaj ne nje nga zonat me te kerkuara te Tiranes.me ambjente te gjelberuara dhe pedonale, gjithashtu cilesia e ndertimit na diferencon nga te tjeret.

Erli Luli
01/07/22

Shtepi ne shitje ne Tirane!!!

Shtepi ne shitje ne Tirane!!!
Kontakt AL shet apartamente ne TIrane,ndertojme dhe projektojme te ardhmen prej me shume se dy dekadash duke I ofruar klienteve nje investim te sigurt per te ardhmen me apartamente me cilesine me te larte dhe me cmimin me te mire ne Tirane.Apartamentet dorezohen me parket,dyer derrase LEBO,hidrosanitare inkaso,dritare duralumin me dopio xham etj.
Prenotoni tani apartamentin tuaj ne nje nga zonat me te kerkuara te Tiranes.me ambjente te gjelberuara dhe pedonale, gjithashtu cilesia e ndertimit na diferencon nga te tjeret.