Blog

Get to know our newest offers
and reserve your unit now.

Blog

Njihuni me ofertat tona më të reja
dhe rezervoni njësinë tuaj tani.

Viktor Hoti
03/12/22

Shes apartamente te rezidenca Marga 2, Bulevardi i ri

Apartamentet e fundit ne shitje te rezidenca Marga 2 me cmimin me te mire ne zone. Apartamente me cilesi te larte me zhurmeizolim, termoizolim etj. Vendndodhje strategjike shume prane unazes se vogel dhe qendres.
Per nje vizite nga afer ose per me shume informacion kontaktoni:
Viktor Hoti
Specialist shitje
+355 67 2000 727
 
 

Viktor Hoti
03/12/22

Shes apartamente te kompleksi Mangalem21

Shiten apartamentet e fundit te kompleksi Mangalem21. Nese po kerkoni per nje apartament me cmimin me te mire ne Tirane, ne nje kompleks rezidencial atehere ate e gjeni te kompleksi Mangalem21. Perfitoni nga cmimi okazion qe zgjat per pak kohe dhe merrni apartamentin qe po kerkoni. Per me shume informacion ose per nje vizite nga afer kontaktoni ne numrin 0672000727.

Viktor Hoti
03/12/22

Apartamente ne shitje te Bulevardi i ri, rezidenca Marga

Apartamentet e fundit ne shitje te rezidenca Marga 2 me cmimin me te mire ne zone. Apartamente me cilesi te larte me zhurmeizolim, termoizolim etj. Vendndodhje strategjike shume prane unazes se vogel dhe qendres.
Per nje vizite nga afer ose per me shume informacion kontaktoni:
Viktor Hoti
Specialist shitje
+355 67 2000 727
 
 

Viktor Hoti
03/12/22

Apartamente ne shitje te Ali Demi

Shiten apartamentet e fundit te kompleksi Mangalem21. Nese po kerkoni per nje apartament me cmimin me te mire ne Tirane, ne nje kompleks rezidencial atehere ate e gjeni te kompleksi Mangalem21. Perfitoni nga cmimi okazion qe zgjat per pak kohe dhe merrni apartamentin qe po kerkoni. Per me shume informacion ose per nje vizite nga afer kontaktoni ne numrin 0672000727.

Viktor Hoti
26/11/22

Shes shtepi ne Tirane te Ali Demi

Shiten apartamentet e fundit te kompleksi Mangalem21. Nese po kerkoni per nje apartament me cmimin me te mire ne Tirane, ne nje kompleks rezidencial atehere ate e gjeni te kompleksi Mangalem21. Perfitoni nga cmimi okazion qe zgjat per pak kohe dhe merrni apartamentin qe po kerkoni. Per me shume informacion ose per nje vizite nga afer kontaktoni ne numrin 0672000727.

Viktor Hoti
26/11/22

Vendparkime ne shitje te 21 Dhjetori, kompleksi Magnet

Vendparkime me hipoteke ne shitje te kompleksi Magnet te 21 Dhjetori Mundesi shume e mire investimi pasi kerkesa per parkime me qera ne zone eshte e larte.
Kontaktoni: +355 67 2000 727
Viktor Hoti
Agjent shitje

Viktor Hoti
26/11/22

Apartamente ne shitje te Ali Demi, kompleksi Kaimi

Filloi shitja e apartamenteve te kompleksi Kaimi te Ali Demi. Apartamente komode me cmimin me te mire ne zone. Ambjente te gjelberuara, ajer i paster dhe siguri. Mundesi financimi deri ne 80% te vleres se apartanmentit. Prenotoni tani me 30% te vleres.
Per me shume informacion kontaktoni:
Viktor Hoti
Specialist shitje
+355 67 2000 727

Viktor Hoti
26/11/22

Apartamente ne shitje te Bulevardi i ri

Apartamentet e fundit ne shitje te rezidenca Marga 2 me cmimin me te mire ne zone. Apartamente me cilesi te larte me zhurmeizolim, termoizolim etj. Vendndodhje strategjike shume prane unazes se vogel dhe qendres.
Per nje vizite nga afer ose per me shume informacion kontaktoni:
Viktor Hoti
Specialist shitje
+355 67 2000 727

Viktor Hoti
26/11/22

Shiten apartamentet e fundit te rezidenca Siri 2

Apartamentet e fundit ne shitje te rezidenca Siri 2 me cmimin me te mire ne zone. Apartamente me cilesi te larte me zhurmeizolim, termoizolim etj. Vendndodhje strategjike shume prane unazes se vogel, Bulevardit te ri dhe qendres.
Per nje vizite nga afer ose per me shume informacion kontaktoni:
Viktor Hoti
Specialist shitje
+355 67 2000 727

Malvina Cenaj
21/11/22

Shitet apartament ne Tirane

Apartamenti ka siperfaqe 111.9 m2, ka orientim veri-jug-lindje-pernedim dhe ndodhet ne katin e gjashte.
Organizohet ne nje sallon bashke me kendin e kuzhines te vecuar, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe nje llozhe. Hyrja per ne apartament realizohet nepermjet nje korridori , i cili ben shperndarjen per ne ambientet perkatese. 
Kompleksi ka hapesira te gjelberuara, kende lojerash per femije, lulishte dhe rruge pedonale! Vendi ideal per nje jetese te qete!
Mundesi pagese me dy keste.
Kreditim deri ne 80% ne cdo banke!
Per me shume informacion dhe per nje vizite ne prone me kontaktoni ne:  
069 77 51 345
Malvina Cenaj

Malvina Cenaj
21/11/22

Shiten apartamente ne kompleksin me te ri ne Ali Dem

Filluam shitjen e apartamenteve ne kompleksin me te ri ne Ali Dem, Kaimi.
Apartamente te tipologjive te ndryshme, 1+1, 2+1, 3+1.
Kompleksi ka hapesira te gjelberuara, kende lojerash per femije, lulishte dhe rruge pedonale! Vendi ideal per nje jetese te qete!
Apartamentet jane me rifinitura shume cilesore si: dritare alumin termik dhe dopio xham, dyer gjermane, dere e jashtme e blinduar dhe antizjarr, zeizolim, tualet i veshur me pllaka deri ne tavan, hidrosanitare inkaso, laminat AC5 etj.
Pagese me keste dhe mundesi financimi deri ne 80%.
Per me shume informacion:
Malvina Cenaj, 069 775 1345 

Viktor Hoti
17/11/22

Apartamentet e fundit me cmimin me te mire ne Tirane ne kompleksin Mangalem21

Shiten apartamentet e fundit te kompleksi Mangalem21. Nese po kerkoni per nje apartament me cmimin me te mire ne Tirane, ne nje kompleks rezidencial atehere ate e gjeni te kompleksi Mangalem21. Perfitoni nga cmimi okazion qe zgjat per pak kohe dhe merrni apartamentin qe po kerkoni. Per me shume informacion ose per nje vizite nga afer kontaktoni ne numrin 0672000727.

Viktor Hoti
17/11/22

Shiten parkime te 21 Dhjetori, kompleksi Magnet

Shiten vendparkime me hipoteke, me cmim super okazion te kompleksi Magnet te 21 Dhjetori. Parkimet ndodhen ne katin -1 dh -2 dhe jane me siperfaqe te ndryshme qe i pershtaten automjeteve te dimensioneve te ndryshme. Nxitoni te perfitoni nga cmimi okazion i momentit. Kontaktoni ne numrin 0672000727 per me shume info ose per nje vizite nga afer.

Malvina Cenaj
16/11/22

Shiten apartamente ne kompleksin Kaimi

Filluam shitjen e apartamenteve ne kompleksin me te ri ne Ali Dem, Kaimi.
Apartamente te tipologjive te ndryshme, 1+1, 2+1, 3+1.
Kompleksi ka hapesira te gjelberuara, kende lojerash per femije, lulishte dhe rruge pedonale! Vendi ideal per nje jetese te qete!
Apartamentet jane me rifinitura shume cilesore si: dritare alumin termik dhe dopio xham, dyer gjermane, dere e jashtme e blinduar dhe antizjarr, zeizolim, tualet i veshur me pllaka deri ne tavan, hidrosanitare inkaso, laminat AC5 etj.
Pagese me keste dhe mundesi financimi deri ne 80%.
Per me shume informacion:
Malvina Cenaj, 069 775 1345 
 

Viktor Hoti
14/11/22

Shiten apartamente te kompleksi Kaimi, Ali Demi

Shiten apartamente te kompleksi Kaimi te Ali Demi. Apartamente komode me cmimin me te mire ne zone. Ambjente te gjelberuara, ajer i paster dhe siguri. Cilesi shume e larte ndertimi me fasade te termoizoluar me lesh xhami, dritare alumin termik, hidrosanitare inkaso etj.  Mundesi financimi deri ne 80% te vleres se apartanmentit. Prenotoni tani me 30% te vleres.
Per me shume informacion kontaktoni:
Viktor Hoti
Specialist shitje
+355 67 2000 727

Viktor Hoti
05/11/22

Vendparkime ne shitje te 21 Dhjetori

Vendparkime me hipoteke ne shitje te kompleksi Magnet te 21 Dhjetori Mundesi shume e mire investimi pasi kerkesa per parkime me qera ne zone eshte e larte.
Kontaktoni: +355 67 2000 727
Viktor Hoti
Agjent shitje

Viktor Hoti
05/11/22

Shiten apartamentet e fundit te Siri 2

Apartamentet e fundit ne shitje te rezidenca Siri 2 me cmimin me te mire ne zone. Apartamente me cilesi te larte me zhurmeizolim, termoizolim etj. Vendndodhje strategjike shume prane unazes se vogel, Bulevardit te ri dhe qendres.
Per nje vizite nga afer ose per me shume informacion kontaktoni:
Viktor Hoti
Specialist shitje
+355 67 2000 727

Viktor Hoti
05/11/22

Apartamente ne shitje te kompleksi Mangalem21 te Ali Demi

Apartamentet e fundit ne shitje te kompleksi Mangalem 21 te Ali Demi. Kompleks i organizuar per te ofruar te gjitha sherbimet qe i nevojiten banoreve. Ne Mangalem 21 do te gjeni ajer te paster, qetesi, uje Selite dhe cmimin me te mire ne Tirane.
 
Per nje vizite nga afer kontaktoni ne numrin +355 67 2000 727

Viktor Hoti
03/11/22

Apartamente ne shitje 1+1, 2+, 3+1 te kompleksi Kaimi, Ali Demi

Filloi shitja e apartamenteve te kompleksi Kaimi te Ali Demi. Apartamente komode me cmimin me te mire ne zone. Ambjente te gjelberuara, ajer i paster dhe siguri. Mundesi financimi deri ne 80% te vleres se apartanmentit. Prenotoni tani me 30% te vleres.
Per me shume informacion kontaktoni:
Viktor Hoti
Specialist shitje
+355 67 2000 727

Viktor Hoti
03/11/22

Shiten apartamentet e fundit te Marga 2, Bulevardi i ri

Apartamentet e fundit ne shitje te rezidenca Marga 2 me cmimin me te mire ne zone. Apartamente me cilesi te larte me zhurmeizolim, termoizolim etj. Vendndodhje strategjike shume prane unazes se vogel dhe qendres.
Per nje vizite nga afer ose per me shume informacion kontaktoni:
Viktor Hoti
Specialist shitje
+355 67 2000 727