fbpx Kontakt - Blog | Page 2 |

Ofertat tona.

Njësi në okazion, çmimet e fundit dhe projektet më të reja i gjeni në blogun personal të agjentëve tanë. Njihuni me ofertat tona dhe rezervoni njësinë tuaj.

Dea Sako's picture
Dea Sako
  14/04/2021

Shiten apartamente 1+1 okazion ne Tirane

Apartament 1+1 per shitje tek 21 dhjetori ne Tirane
Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati ne ndertim.


Viktor Hoti's picture
Viktor Hoti
  14/04/2021

Apartament ne shitje ne Tirane, Ali Demi

Shiten apartamente te tipologjive te ndrysheme tek kompleksi Mangalem21 ne Tirane.


Viktor Hoti's picture
Viktor Hoti
  14/04/2021

Shes apartamente 1+1 dhe 2+1 te Ali Demi

Shiten apartamente te tipologjive te ndrysheme tek kompleksi Mangalem21 ne Tirane.


Erni Kadi's picture
Erni Kadi
  14/04/2021

Apartament ne shitje ne Tirane!

Apartament 2+1, me sipërfaqe 104.7 m2, me një orientim të dyanshëm veri-perëndim dhe jug-lindje.


Erni Kadi's picture
Erni Kadi
  14/04/2021

Apartament ne shitje ne Tirane!

Shitet apartament 1+1 tek Ali Demi, rruga Pasho Hysa


Erni Kadi's picture
Erni Kadi
  14/04/2021

Apartament ne shitje ne Tirane!

Shes apartament ne Tirane tek Bulevardi i Ri!

Ndodhet ne katin e 3 te nje pallati ne ndertim.


Erni Kadi's picture
Erni Kadi
  14/04/2021

Apartament ne shitje ne Tirane!

Shiten super apartamente tek rezidenca Siri 2 ne rr. Siri Kodra


Joana Isufi's picture
Joana Isufi
  14/04/2021

Apartament ne shitje ne Tirane!

Shiten apartamente me hipoteke me cmim okazion ne kompleksin Magnet, prane 21 Dhjetorit!

Pozicionimi strategjik dhe standarti i larte i cilesise e bejne te sigurt investimin tuaj.


Pages

Kontakt Shpk
A  Ndre Mjeda Str 40  Al - 1023 Tirana
+355684049444  E info@kontakt.al
W kontakt.al

 

.

Abonohuni për t'u njoftuar mbi ofertat tona më të fundit