Blog

Get to know our newest offers
and reserve your unit now.

Blog

Njihuni me ofertat tona më të reja
dhe rezervoni njësinë tuaj tani.

Joana Isufi
21/06/22

Shes dyqan me cmim okazion te Bulevardi i Ri, Tirane!

Njesi sherbimime siprfaqe 122.5 m2 shum e prshtatshme pr t zhvilluar do lloj aktiviteti ne rezidencen Marga prane Bulevardit te Ri! Shtrirja e saj lineare, arjet ne fasad, aksesi i dfyfishte nga rruga dhe nga oboori i brendshem i rezidences dhe flukset e levizjes s banorve e bjn at nj njsi t shklqyer, e cila prshkohet nga drita natyrale dhe ajri i pastr. Tualeti sht i vendosur n mes t gjatsis s njsis, n pjesn ansore duke ln pjesn tjetr t hapsirs t pacnuar nga ndrprerjet e cfardolloji, pr ta br sa m funksionale dhe t pastr hapsiren e brendshme.
Per me teper info ose vizite ne prone kontaktoni ne nr 069 26 72 831Joana Isufi - Specialiste Shitje

Joana Isufi
21/06/22

Shes dyqan me cmim okazion te Bulevardi i Ri, Tirane!

Njesi sherbimime siprfaqe 122.5 m2 shum e prshtatshme pr t zhvilluar do lloj aktiviteti ne rezidencen Marga prane Bulevardit te Ri! Shtrirja e saj lineare, arjet ne fasad, aksesi i dfyfishte nga rruga dhe nga oboori i brendshem i rezidences dhe flukset e levizjes s banorve e bjn at nj njsi t shklqyer, e cila prshkohet nga drita natyrale dhe ajri i pastr. Tualeti sht i vendosur n mes t gjatsis s njsis, n pjesn ansore duke ln pjesn tjetr t hapsirs t pacnuar nga ndrprerjet e cfardolloji, pr ta br sa m funksionale dhe t pastr hapsiren e brendshme.
Per me teper info ose vizite ne prone kontaktoni ne nr 069 26 72 831Joana Isufi - Specialiste Shitje

Mario Zhuka
20/06/22

Shitet apartament 2+1 okazion!

Apartament 2+1 tekrruga Siri Kodra, me siperfaqe 92.1 m2, orientim jug, kati 5.
Apartamenti organizohet ne zonen e dites (sallon dhe kuzhine), tualeti kryesor, dhoma e gjumit dhe llozha.
Hyrja per ne apartament realizohet nepermjet nje korridori te vogel shperndares nga ku aksesohen ne te djathte tualeti i dites, perballe zona e dites, salloni dhe kuzhina nga ku aksesoset llozha e apartamentit me orientim jug, pra ka ndricim natyral gjate gjithe dites. Perballe ndodhet gjithashtu dhomat e gjumit te femijeve me orientim jug, ne te majte dhoma matrimoniale me orientim jug.
Per me shume informacion: 0685080346

Mario Zhuka
20/06/22

Shitet apartament 2+1 Okazion!

Apartament2+1, me siprfaqe 88.1 m2, me orientim perendim,rezidenca Marga, prane Bulevardit te Ri.Hyrja ne apartament realizohet nepermjet nje koridorri ku perballe eshte tualeti, ne te majte eshte e pozicionuar dhoma e ndenjes, me tej 2 dhomat e gjumit me siperfaqe optimale ku dhoma matrimoniale ka akses edhe ne llozhen e apartamentit. Apartamenti eshte i mireorganizuar dhe i mirendricuar gjate gjithe dites dhe ndodhet ne nje rezidence afer Qendres dhe institucioneve kryesore. Rezidenca eshte me fasade te ventiluar, tualete inkaso, zeizolim akustik, termoizolim, hidroizolim etj.
Pagesat jane me keste dhe ofrohet financim ne rast se doni ta merni me kredi.
Per me teper info kontaktoni ne numrin: 0685080346

Mario Zhuka
20/06/22

Shitet Dyqan ne Tirane Okazion!

Njesi sherbimime siprfaqe 122.5 m2 shum e prshtatshme pr t zhvilluar do lloj aktiviteti ne rezidencen Marga prane Bulevardit te Ri! Shtrirja e saj lineare, arjet ne fasad, aksesi i dfyfishte nga rruga dhe nga oboori i brendshem i rezidences dhe flukset e levizjes s banorve e bjn at nj njsi t shklqyer, e cila prshkohet nga drita natyrale dhe ajri i pastr. Tualeti sht i vendosur n mes t gjatsis s njsis, n pjesn ansore duke ln pjesn tjetr t hapsirs t pacnuar nga ndrprerjet e cfardolloji, pr ta br sa m funksionale dhe t pastr hapsiren e brendshme.

Mario Zhuka
20/06/22

Shitet Dyqan ne Tirane Okazion!

Njesi sherbimime siprfaqe 122.5 m2 shum e prshtatshme pr t zhvilluar do lloj aktiviteti ne rezidencen Marga prane Bulevardit te Ri! Shtrirja e saj lineare, arjet ne fasad, aksesi i dfyfishte nga rruga dhe nga oboori i brendshem i rezidences dhe flukset e levizjes s banorve e bjn at nj njsi t shklqyer, e cila prshkohet nga drita natyrale dhe ajri i pastr. Tualeti sht i vendosur n mes t gjatsis s njsis, n pjesn ansore duke ln pjesn tjetr t hapsirs t pacnuar nga ndrprerjet e cfardolloji, pr ta br sa m funksionale dhe t pastr hapsiren e brendshme.

Mario Zhuka
20/06/22

Shitet Dyqan ne Tirane Okazion!

Njesi sherbimime siprfaqe 122.5 m2 shum e prshtatshme pr t zhvilluar do lloj aktiviteti ne rezidencen Marga prane Bulevardit te Ri! Shtrirja e saj lineare, arjet ne fasad, aksesi i dfyfishte nga rruga dhe nga oboori i brendshem i rezidences dhe flukset e levizjes s banorve e bjn at nj njsi t shklqyer, e cila prshkohet nga drita natyrale dhe ajri i pastr. Tualeti sht i vendosur n mes t gjatsis s njsis, n pjesn ansore duke ln pjesn tjetr t hapsirs t pacnuar nga ndrprerjet e cfardolloji, pr ta br sa m funksionale dhe t pastr hapsiren e brendshme.

Mario Zhuka
20/06/22

Shitet super apartament 2+1 tek Ali Demi!

Apartament 2+1, me siprfaqe 84.8 m2, me orientim jug nerezidencen Kaimi, Ali Demi. Apartamenti eshte i mireorganizuar ne 2 dhoma gjumi me siperfaqe optimale, ku dhoma matrimoniale ka dhe tualet te dedikuar tualeti ne te djathte te hyrjes kryesore, kendi i gatimit ne te majte dhe dhoma e ndenjes e cila ka akses ne llozhen e apartamentit. Apartamenti eshte i mireorganizuar dhe i mirendricuar gjate gjithe dites dhe ndodhet ne nje zone me potencial te larte zhvillimi. Rezidenca eshte me fasade te termoizoluar, tualete me hidrosanitare inkaso, izolim akustik, hidroizolim etj.
Mundesi rezervimi me 1.000 Euro dhe ofrohet financim ne rast se doni ta merni me kredi.
Per me teper info kontaktoni ne numrin: 0685080346

Viktor Hoti
20/06/22

Shes dyqan ne Tirane

Shes dyqane me siperfaqe te ndryshme te rezidenca Marga te Bulevardi i ri. Dyqane me lartesi 5 meter dhe me fasada te medha xhami te pershtatshme per aktivitete te ndryshme biznesi. Dalje direkt ne rrugen kryesore. Kompleks i banuar nga 200 familje dhe zone me zhvillim te larte. Beni nje investim me vlere. Per me shume informacion ose per nje vizite ne dyqan kontaktoni ne numrin 067 2000 727.

Viktor Hoti
20/06/22

Dyqane ne shitje ne rr. Jordan Misja

Shes dyqane me siperfaqe te ndryshme te rezidenca Marga te Bulevardi i ri. Dyqane me lartesi 5 meter dhe me fasada te medha xhami te pershtatshme per aktivitete te ndryshme biznesi. Dalje direkt ne rrugen kryesore. Kompleks i banuar nga 200 familje dhe zone me zhvillim te larte. Beni nje investim me vlere. Per me shume informacion ose per nje vizite ne dyqan kontaktoni ne numrin 067 2000 727.

Viktor Hoti
20/06/22

Shiten dyqane me hipoteke te Bulevardi i ri

Shes dyqane me siperfaqe te ndryshme te rezidenca Marga te Bulevardi i ri. Dyqane me lartesi 5 meter dhe me fasada te medha xhami te pershtatshme per aktivitete te ndryshme biznesi. Dalje direkt ne rrugen kryesore. Kompleks i banuar nga 200 familje dhe zone me zhvillim te larte. Beni nje investim me vlere. Per me shume informacion ose per nje vizite ne dyqan kontaktoni ne numrin 067 2000 727.

Viktor Hoti
20/06/22

Shiten njesi sherbimi me hipoteke te Bulevardi

Shes dyqane me siperfaqe te ndryshme te rezidenca Marga te Bulevardi i ri. Dyqane me lartesi 5 meter dhe me fasada te medha xhami te pershtatshme per aktivitete te ndryshme biznesi. Dalje direkt ne rrugen kryesore. Kompleks i banuar nga 200 familje dhe zone me zhvillim te larte. Beni nje investim me vlere. Per me shume informacion ose per nje vizite ne dyqan kontaktoni ne numrin 067 2000 727.

Viktor Hoti
20/06/22

Shes dyqan me hipoteke ne rr. Jordan Misja

Shes dyqane me siperfaqe te ndryshme te rezidenca Marga te Bulevardi i ri. Dyqane me lartesi 5 meter dhe me fasada te medha xhami te pershtatshme per aktivitete te ndryshme biznesi. Dalje direkt ne rrugen kryesore. Kompleks i banuar nga 200 familje dhe zone me zhvillim te larte. Beni nje investim me vlere. Per me shume informacion ose per nje vizite ne dyqan kontaktoni ne numrin 067 2000 727.

Viktor Hoti
20/06/22

Shiten parkime me hipoteke te 21 Dhjetori

Shiten vendparkime te kompleksi Magnet te 21 Dhjetori
Shiten vendparkime me cmimin me te mire ne zone. Parkime te sigurta ne katet -1 dhe -2. Mundesi shume e mire investimi pasi kerkesa per vendparkime me qera ne zone eshte shume e larte.
Kontaktoni per me shume informacion: 067 2000 727

Viktor Hoti
20/06/22

Vendparkime ne shitje te kompleksi Magnet

Shiten vendparkime te kompleksi Magnet te 21 Dhjetori
Shiten vendparkime me cmimin me te mire ne zone. Parkime te sigurta ne katet -1 dhe -2. Mundesi shume e mire investimi pasi kerkesa per vendparkime me qera ne zone eshte shume e larte.
Kontaktoni per me shume informacion: 067 2000 727

Viktor Hoti
20/06/22

Shiten vendparkime te kompleksi Magnet te 21 Dhjetori

Shiten vendparkime te kompleksi Magnet te 21 Dhjetori
Shiten vendparkime me cmimin me te mire ne zone. Parkime te sigurta ne katet -1 dhe -2. Mundesi shume e mire investimi pasi kerkesa per vendparkime me qera ne zone eshte shume e larte.
Kontaktoni per me shume informacion: 067 2000 727

Viktor Hoti
20/06/22

Shes vendparkime me hipoteke te 21 Dhjetori

Shiten vendparkime te kompleksi Magnet te 21 Dhjetori
Shiten vendparkime me cmimin me te mire ne zone. Parkime te sigurta ne katet -1 dhe -2. Mundesi shume e mire investimi pasi kerkesa per vendparkime me qera ne zone eshte shume e larte.
Kontaktoni per me shume informacion: 067 2000 727

Viktor Hoti
20/06/22

Vendparkime ne shitje ne Tirane

Shiten vendparkime te kompleksi Magnet te 21 Dhjetori
Shiten vendparkime me cmimin me te mire ne zone. Parkime te sigurta ne katet -1 dhe -2. Mundesi shume e mire investimi pasi kerkesa per vendparkime me qera ne zone eshte shume e larte.
Kontaktoni per me shume informacion: 067 2000 727

Malvina Cenaj
16/06/22

Shitet parkim ne kompleksin Magnet

Shiten vendparkimeme cmim OKAZION ne kompleksin Magnet, tek 21 Dhjetori.
Me dy kate nn tok t dedikuar parkimit, Kontakt ofron parkim t sigurt pr banoret. do post ka hapsirn e tij autonome dhe ka siprfaqe optimale pr hapsirn e planifikuar pr parkim.
Orientimi i drejt nprmjet sinjalistiks, ajrimi natyral i hapsirs , cilsia e realizimit dhe siguria q mundsohet, jan bindja pr investimin tuaj.
Per nje vizite ne prone: Malvina Cenaj,0697751345

Joana Isufi
15/06/22

Super apartament ne shitje te Ali Demi!

Apartament 2+1 me siperfaqe 85 m2, orientim jug lindje perendim e fushepamje te lire ne kompleksin Mangalem 21 te Ali Demi. Apartamenti ka nje planimetri te rregullt kuadratike dhe organizim funksional. Organizohet ne 2 dhoma gjumi me siperfaqe optimale ku dhoma matrimoniale ka akses ne llozhen e apartamentit, tualeti me dritare ne te djathte te hyrjes kryesore, kendi i gatimit dhe dhoma e ndenjes . Apartamenti eshte i mirendricuar gjate gjithe dites dhe ndodhet ne nje kompleks rezidencial i cili ofron te gjitha kushtet per nje jetese te qete e komode.
Pagesat jane me keste e ofrohet financim ne rast se doni ta merni me kredi.
Apartamenti eshte ne faze ndertimi aktualisht.