Shtepi ne shitje ne Tirane, prane Kompleksit Magnet

 

Apartament ne shitje tek 21 Dhjetori ne Kompleksin Magnet.shitet apartament 2+1 me super vendndodhje. Apartamenti ndodhet ne katin 5 te nje pallati te ri ne ndertim.Organizimi i apartamentit behet ne nje sallon ndenje se bashku me ambientin e gatimit i cili e ka orientimin Veri Lindje dhe ka dalje ne ballkon, dy dhoma gjumi dhe nje tualet. Objekti ne te cilin ndodhet apartamenti eshte ne proces ndertimi me punime shume cilesore fasade te ventiluar dhe zeizolim. Zona eshte nje nder zonat me te mira te Tiranes per shkak se ploteson te gjitha sherbimet e nevojshme per nje jetese sa me komode sic jane shkolla, parqe, bar kafe, supermarkete, zyra , sherbime etj.