fbpx Kontakt - Malvina Cenaj's blog |
Malvina Cenaj
  24/08/2022

Shitet apartament 1+1 ne kompleksin Mangalem21

Apartamenti ka siperfaqe 53 m2, ka orientim veri-lindje dhe ndodhet ne katin e dyte.


Malvina Cenaj
  17/08/2022

Shitet apartament 2+1 ne Kompleksin Mangalem21

Apartamenti ka siperfaqe 81.9 m2, ka orientim lindje-perendim dhe ndodhet ne katin e


Malvina Cenaj
  01/07/2022

Shitet apartament ne Ali Dem

Shitet apartament 2+1 ne kompleksin Mangalem21, ne rrugen Pasho Hysa.


Pages

Kontakt Shpk
A  Pasho Hysa Nr 26-0714 AL-1004 Tiranë
+355684049444  E info@kontakt.al
W kontakt.al

 

.

Abonohuni për t'u njoftuar mbi ofertat tona më të fundit