Dyqan ne Shitje me Cmim Super Okazion tek Rezidenca Siri, Rruga Siri Kodra ne Tirane!
Rezidenca Siri 2 eshte nje rezidence 100% e banueshme, shume afer unazes, me mbi 400 familje rezidente ne SíRI 2, eshte mundesia me e mire ne zhvillimin dhe ecjen perpara te biznesit. Ambienti per biznes, lokalizohet ne kete ndertim te ri dhe cilesor me punime bashkekohore, si: fasade e ventiluar, hidroizolim, izolim akustik, vetrata dopio-xham alumin termike, sisteme hidraulike multistat, instalime kondicionimi multi-split, ashensor Schindler etj, eshte i duhuri per ju!
Dyqani ka siperfaqe 165 m2, eshte i pozicionuar ne rruge kryesore, ka vetrata te medha qe mundesojne ekspozim dhe ndricim optimal, lartesi 5 metra. Dyqani mund te shfrytezohet per te gjitha llojet e bizneseve, bar-kafe, restorant, zyre, laborator mjekesor etj. Disponon certikate pronesie dhe eshte gati per t'u shfrytezuar, shtrim me pllake dhe tualet i kompletuar me hidrosanitare inkaso.
Mundesi kreditimi deri ne 80% te vleres! 
Per me shume informacion dhe vizite ne prone me kontaktoni ne numrin:
+355 69 27 66 660
MARIO TROSHANI
SPECIALIST SHITJE
#dyqanneshitje #realestate #dyqannetirane #bulevardiri #cmimokazion #oferte #shesdyqan #kontakt #rezidencebanimi