Shitet apartament 2+1 me siperfaqe 73.6 m2 te Ali Demi, kompleksi Kaimi,

Apartament  ne shitje ka orientim Jug-Lindje dhe ndodhen ne disa kate.

Kaimi eshte kompleksi me i ri nga firma e ndertimit Kontakt, dhe pozicionohet ne rrugen Pasho Hysa.

Cmimi me i mire ne zone dhe cilesia superiore.

Rezervoni apartament me 1000 euro.

Per me shume kontaktoni 0685555845 Marko