fbpx Malvina Cenaj | Kontakt

OKAZIONE!

Shitet garsoniere ne Ali Dem

Shitet garsoniere ne kompleksin Mangalem21, tek Ali Dem. Garsonieria ka siperfaqe 30m2, orientim...

Mëso më shumë

Shitet apartament 1+1 ne kompleksin Mangalem21

Apartamenti ka siperfaqe 53 m2, ka orientim veri-lindje dhe ndodhet ne katin e dyte. Organizohet ne...

Mëso më shumë

Shitet apartament 2+1 ne Tirane

Apartamenti ka siperfaqe 82.6 m2, ka orientim ver-lindje dhe ndodhet ne katin e dyte. Organizohet...

Mëso më shumë

Apartament 3+1 ne shitje ne Ali Dem

Apartamenti ka siperfaqe 107.6m2, ka orientim veri-lindje dhe ndodhet ne katin e tete. Organizohet...

Mëso më shumë

Shitet apartament 2+1 ne Kompleksin Mangalem21

Apartamenti ka siperfaqe 81.9 m2, ka orientim lindje-perendim dhe ndodhet ne katin e dyte....

Mëso më shumë

Shitet apartament ne Ali Dem

Shitet apartament 2+1 ne kompleksin Mangalem21, ne rrugen Pasho Hysa. Apartamenti ka siperfaqe 84.2...

Mëso më shumë

Shitet apartament 3+1 ne kompleksin Mangalem21

Apartamenti ka siperfaqe 107.6m2, ka orientim veri-lindje dhe ndodhet ne katin e tete. Organizohet...

Mëso më shumë

Njesi sherbimi ne shitje prane Bulevardit te Ri

Shitet njesi sherbimi ne rezidencen Marga, ne rrugen Jordan Misja. Sipërfaqe 122.5 m2 , shumë e...

Mëso më shumë

Shitet dyqan ne rrugen Jordan Misja

Shitet dyqan ne rrugen Jordan Misja. Sipërfaqe totale 83.2 m2 shumë e përshtatshme për të zhvilluar...

Mëso më shumë

Njesi sherbimi ne shitje ne rezidencen Marga

Shitet njesi sherbimi ne rezidencen Marga. Objekt me Fasade te Ventiluar, Termoizolim, Izolim...

Mëso më shumë

Shitet vendparkim ne kompleksin Magnet

Shiten vendparkime te kompleksi Magnet te 21 Dhjetori Shiten vendparkime me cmimin me te mire ne...

Mëso më shumë

Shitet parkim ne kompleksin Magnet

Shiten vendparkime me cmim OKAZION ne kompleksin Magnet, tek 21 Dhjetori. Me dy kate nën tokë të...

Mëso më shumë

Kontakt Shpk
A  Pasho Hysa Nr 26-0714 AL-1004 Tiranë
+355684049444  E info@kontakt.al
W kontakt.al

 

.

Abonohuni për t'u njoftuar mbi ofertat tona më të fundit