Shes Apartament 2+1 tek Ali Demi, me siperfaqe 86.4 m2,

78.000€

Orientim jug-perendim, kati i 7 .

Apartamenti ka nje planimetri te regullt , te shfrytezueshme,eshte i organizuar me 2 dhoma gjumi,dhome ndenjeje,1 tualet dhe ballkon.

Apartamenti eshte i ndricuar gjate gjithe dites dhe ndodhet ne nje kompleks rezidencial i cili ofron te gjitha kushtet per nje jetese te qete dhe te sigurt.

Pagesat jane me keste dhe ofrohet financim ne cdo banke.

Per me shume informacion kontaktoni:0692138591