Shitet Apartament 1+1 tek Ali Demi,nje nga zonat me te qeta ne Tirane.Orientimi Perendim.

Siperfaqe 51.2m2,planimetri e rregullt.

Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ri ne faze ndertimi,me ashensor.

I organizuar nga dhoma gjumit,sallon,tualet dhe ballkon.

Ambiente të gjelberuara, lulishte dhe pedonale.

Aspirim i dedikuar.Fasadë e termoizoluar

Dritare me grila, profil alumin termik, termo dhe zëizoluese

Ashensori Schiendler.Sistem kondicionimi multisplit instalime.

Per vizite ne prone dhe per me shume informacion  kontaktoni ne numrin:0692138591