fbpx Kontakt - Joana Isufi's blog |
Joana Isufi's picture
Joana Isufi
  14/04/2021

Apartament ne shitje ne Tirane!

Shiten apartamente me hipoteke me cmim okazion ne kompleksin Magnet, prane 21 Dhjetorit!

Pozicionimi strategjik dhe standarti i larte i cilesise e bejne te sigurt investimin tuaj.


Joana Isufi's picture
Joana Isufi
  14/04/2021

Dua apartament 2+1 okazion ne Tirane

Apartament 2+1, me siperfaqe 89.6 m2, me orientim perendim. Me ane te nje korridori arrihet ne zonen e dites, nga ku majtas mund te aksesohen dhomat e gjumit dhe tualeti.


Joana Isufi's picture
Joana Isufi
  14/04/2021

Shes apartament ne Tirane

Po kërkoni një shtëpi të re? Shtepi ne shitje ne tirane 2+1 me cmim okazion tek rezidenca Marga afer qendres se Tiranes.  Kontrolloni këtë mundësi mahnitëse që sapo ka dalë në treg


Joana Isufi's picture
Joana Isufi
  14/04/2021

Dua apartament 2+1 okazion ne Tirane

Apartament me siperfaqe 90 m2 ne kompleksin rezidencial Mangalem 21, te Ali Demi. Apartamenti ka nje planimetri te regullt kuadratike qe e ben 100% te shfrytezueshme.


Joana Isufi's picture
Joana Isufi
  14/04/2021

Apartament ne shitje ne Tirane!

Shiten apartamente me hipoteke ne kompleksin rezidencial Mangalem 21, Ali Demi me cmimet me konkuruese ne treg!  Kompleksi ofron te gjitha fasilitetet per nje jetese te qete e komode.


Joana Isufi's picture
Joana Isufi
  13/04/2021

Apartament ne shitje ne Tirane!

Apartament 2+1 per shitje ne Kompleksin Magnet ne Tirane

Ndodhet ne katin e 1 te nje pallati ne ndertim.


Joana Isufi's picture
Joana Isufi
  13/04/2021

Apartament ne shitje ne Tirane!

Apartament 1+1 me siperfaqe 62.3 m2, orientim veri, kati 2, cmimi 57.000 Euro ne rezidencen Marga, te Bulevardi I Ri.


Joana Isufi's picture
Joana Isufi
  13/04/2021

Apartament ne shitje ne Tirane!

Apartament 1+1, siperfaqe 59.3 m2, kati 4, orientim jug ne kompleksin Magnet, prane 21 Dhjetorit.


Joana Isufi's picture
Joana Isufi
  13/04/2021

Shes apartament ne Tirane

Apartament 2+1 me siperfaqe 92.8 m2, orientim perendim, kati 2 ne rezidencen Siri prane Bulevardit te Ri.


Joana Isufi's picture
Joana Isufi
  12/04/2021

Shes apartament ne Tirane

Apartament 2+1, me sipërfaqe 105.9 m2, me një orientim të dyanshëm lindje-perëndim.


Pages

Kontakt Shpk
A  Ndre Mjeda Str 40  Al - 1023 Tirana
+355684049444  E info@kontakt.al
W kontakt.al

 

.

Abonohuni për t'u njoftuar mbi ofertat tona më të fundit