Apartament 2+1 me siperfaqe 75 m2, orientim jug perendim ne kompleksin Mangalem 21 te Ali Demi. Apartamenti ka nje planimetri te rregullt kuadratike dhe eshte i mireshfrytezuar. Organizohet ne 2 dhoma gjumi me siperfaqe optimale, tualeti ne te majte , kendi i gatimit ne te djathte dhe dhoma e ndenjes e cila ka akses ne llozhen e apartamentit. Apartamenti eshte i mirendricuar gjate gjithe dites dhe ndodhet ne nje kompleks rezidencial i cili ofron te gjitha kushtet per nje jetese te qete e komode.
Pagesat jane me keste e ofrohet financim ne rast se doni ta merni me kredi.

Per me teper info kontaktoni ne nr 069 26 72 831 Joana Isufi, Specialiste Shitje