Apartament 2+1 me siperfaqe 82.3 m2, orientim  lindje ne kompleksin Mangalem 21 te Ali Demi. Apartamenti ka nje planimetri te rregullt kuadratike dhe organizim funksional. Organizohet ne 2 dhoma gjumi me siperfaqe optimale, tualeti ne te majte te hyrjes kryesore,  per te vijuar me tej me kendin e gatimit dhe dhomen e ndenjes e cila ka akses ne llozhen e apartamentit. Apartamenti eshte i mirendricuar gjate gjithe dites dhe ndodhet ne nje kompleks rezidencial i cili ofron te gjitha kushtet per nje jetese te qete e komode.

Pagesat jane me keste e ofrohet mundesi financimi me cdo banke.

Per me teper info kontaktoni ne nr 069 26 72 831 Joana Isufi, Specialiste Shitje