Apartamenti ka siperfaqe 107.6m2, ka orientim veri-lindje dhe ndodhet ne katin e tete.

Organizohet ne nje sallon bashke me kendin e kuzhines, tre dhoma gjumi, dy tualete dhe nje llozhe. Hyrja per ne apartament realizohet nepermjet nje korridorri te vogel, i cili ben shperndarjen per ne ambientet perkatese. 
Kompleksi ka hapesira te gjelberuara, kende lojerash per femije, lulishte dhe rruge pedonale! Vendi ideal per nje jetese te qete!

Per me shume informacion dhe per nje vizite ne prone me kontaktoni ne:  

069 77 51 345

Malvina Cenaj