Shitet njesi sherbimi ne rezidencen Marga, ne rrugen Jordan Misja.

Sipërfaqe 122.5 m2 , shumë e përshtatshme për të zhvilluar cdo lloj aktiviteti.

Rezidenca Marga ndodhet ne nje zone strategjike te Tiranes, shume prane Qendres dhe institucioneve kryesore.

Mundesi pagese me keste dhe kreditim 70% ne cdo banke.

Per nje vizite ne prone: Malvina Cenaj, 0697751345