Shitet apartament 2+1 ne rrugen Siri Kodra, ne rezidencen Siri 2.
Apartamenti ndodhet ne nje ndertim te ri te vitit 2023, 200m nga dispanceria, eshte i sapo perfunduar, gati per banim.
Ka sip totale 102.5m2, ndodhet ne katin e 5, orientim veri.
Organizohet ne nje sallon me kendin e kuzhines te vecuar, dy dhoma gjumi, dy tualete, depo dhe ballkon.
Pallati eshte me fasade te ventiluar, aspirim te dedikuar, zeizolim, laminat AC5, pllaka porcelan.
Ka nje lokacion perfekt afer qendres dhe bulevardit te ri.
Ofrohet mundesi kreditimi deri ne 80%.
Cmimi eshte i diskutueshem.

Per nje vizite ne prone kontaktoni ne:

Malvina Cenaj

069 775 1345