Apartamenti ka siperfaqe 82.6 m2, ka orientim ver-lindje dhe ndodhet ne katin e dyte.

Organizohet ne nje sallon bashke me kendin e kuzhines, dy dhoma gjumi, nje tualet dhe nje llozhe. Hyrja per ne apartament realizohet nepermjet nje korridori , i cili ben shperndarjen per ne ambientet perkatese. 
Kompleksi ka hapesira te gjelberuara, kende lojerash per femije, lulishte dhe rruge pedonale! Vendi ideal per nje jetese te qete!

Cmim OKAZION, 73.000€

Mundesi pagese me dy keste.

Kreditim deri ne 80% ne cdo banke!

Per me shume informacion dhe per nje vizite ne prone me kontaktoni ne:  

069 77 51 345

Malvina Cenaj