Shitet garsoniere ne kompleksin Mangalem21, tek Ali Dem.

Garsonieria ka siperfaqe 30m2, orientim veri-lindje dhe ndodhet ne katin e peste.

Kompleksi ka hapesira te gjelberuara, kende lojerash per femije, lulishte dhe rruge pedonale! Vendi ideal per nje jetese te qete!

Cmim OKAZION, 30.000€

Mundesi pagese me dy keste.

Kreditim deri ne 80% ne cdo banke!

Per me shume informacion dhe per nje vizite ne prone me kontaktoni ne:  069 775 1345, Malvina Cenaj