fbpx Dea Sako | Kontakt
Dea Sako's picture

OKAZIONE!

Dua apartament 1+1 okazion ne Tirane

Zona/Rruga : Jordan Misja, Bulevardi i Ri Apartamenti ka siperfaqe totale 60.9 m2 dhe ndodhet ne...

Mëso më shumë

Shes apartament me cmim okazion ne Tirane tek Ali Demi

Shtepi ne shitje ne Tirane 1+1 me cmim okazion tek kompleksi Mangalem 21, dedikuar qetesise dhe...

Mëso më shumë

Shiten apartamente 1+1 okazion ne Tirane

Apartament 1+1 per shitje tek 21 dhjetori ne Tirane Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje...

Mëso më shumë

Apartament ne shitje ne Tirane

Shiten super apartamente tek rezidenca Siri 2 ne rr. Siri Kodra Apartamente ne shitje te...

Mëso më shumë

Shiten apartamente 1+1 okazion ne Tirane

Shitet apartament 1+1 tek rezidenca Marga prane Bulevardit te Ri Apartamenti ka siperfaqe 64 m2,...

Mëso më shumë

Apartament ne shitje ne Tirane tek Bulevardi i Ri

Shtepi ne shitje ne Tirane 1+1 me cmim okazion tek rezidenca Marga afer qendres se Tiranes. ...

Mëso më shumë

Shes apartament ne Tirane

Shitet apartament 1+1 tek Ali Demi, rruga Pasho Hysa Apartamenti ndodhet ne katine e 2-te dhe eshte...

Mëso më shumë

Apartament ne shitje ne Tirane tek 21 dhjetori

Apartament 2+1 per shitje ne Kompleksin Magnet ne Tirane. Ndodhet ne katin e 7 te nje pallati ne...

Mëso më shumë

Shes apartament ne Tirane

Shitet apartament ne Tirane me hipoteke tek Ali Demi! Behuni pjese e kompleksit me te madh ne...

Mëso më shumë

Dua apartament 2+1 okazion ne Tirane

Shes apartament ne Tirane tek Bulevardi i Ri! Ndodhet ne katin e 3 te nje pallati ne ndertim. Ka...

Mëso më shumë

Shiten apartamente 2+1 ne Tirane tek Bulevardi i Ri

Bulevardi i Ri, nje zone ku ka akses shume te mire ne levizje nepermjet Unazes se Re dhe ne nje...

Mëso më shumë

Shiten apartamente 1+1 okazion ne Tirane

Shitet apartament 1+1 ne rrugen "Pasho Hysa" ne zonen e Ali Demit, pjese e kompleksit me te madh ne...

Mëso më shumë

Kontakt Shpk
A  Ndre Mjeda Str 40  Al - 1023 Tirana
+355684049444  E info@kontakt.al
W kontakt.al

 

.

Abonohuni për t'u njoftuar mbi ofertat tona më të fundit