Rezidenca OxA eshte projekti me i ri nga Kontakt, afer malit te Dajtit, ofron nje hapesire ideale jetese dhe nje pamje mahnitese te peisazhit perreth.
Godina 3-kateshe me ambiente te gjelberuara, rruge per kembesoret midis objekteve dhe rruge unazore per aksesin e makinave. Cilesia e ndertimit, termozilim ne fasade dhe tarrace, qe ju ruan temperaturen e ambientit pavaresisht uljeve apo ngritjeve te temperaturave jashte. Fasada kapot te lyera me bojera minerale Gjermane te cilat furnizojne Shtepine e Bardhe ne Washington dhe murin e kuq te Kremlinit, hidroizolim tarrace, nentoke, llozhe, dritare, tualete, sistem kondicionimi multi-split, dyer te brendshme druri gjermane Lebo, laminat ac4, dere e blinduar, hidrosanitare inkaso, pllaka porcelani ne tualet 120x60 cm, konstruksion per termete 9 balle.
Apartamente te tipologjive te ndryshme garsoniere, 1+1, 2+1 dhe 3+1 sipas kerkesave te klientit. 
Ofrojme financim deri ne 80% te vleres me kolateralin e kompanise!
Beni nje vizite ne prone dhe do te perjetoni qetesine relaksuese te kesaj lagjjeje, me ambiente te gjelberuara dhe ajer te fresket nga mali i Dajtit. 
Per me shume informacion mund te me kontaktoni ne numrin:
+355 68 553 2356
Dea Sako
Specialiste Shitje