fbpx Kontakt - Dea Sako's blog |
Dea Sako's picture
Dea Sako
  14/04/2021

Dua apartament 1+1 okazion ne Tirane

Zona/Rruga : Jordan Misja, Bulevardi i Ri

Apartamenti ka siperfaqe totale 60.9 m2 dhe ndodhet ne katin e 3 te banimit.


Dea Sako's picture
Dea Sako
  14/04/2021

Shes apartament me cmim okazion ne Tirane tek Ali Demi

Shtepi ne shitje ne Tirane 1+1 me cmim okazion tek kompleksi Mangalem 21, dedikuar qetesise dhe komoditetit, ofron


Dea Sako's picture
Dea Sako
  14/04/2021

Shiten apartamente 1+1 okazion ne Tirane

Apartament 1+1 per shitje tek 21 dhjetori ne Tirane
Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati ne ndertim.


Dea Sako's picture
Dea Sako
  13/04/2021

Apartament ne shitje ne Tirane

Shiten super apartamente tek rezidenca Siri 2 ne rr. Siri Kodra


Dea Sako's picture
Dea Sako
  13/04/2021

Shiten apartamente 1+1 okazion ne Tirane

Shitet apartament 1+1 tek rezidenca Marga prane Bulevardit te Ri


Dea Sako's picture
Dea Sako
  13/04/2021

Apartament ne shitje ne Tirane tek Bulevardi i Ri

Shtepi ne shitje ne Tirane 1+1 me cmim okazion tek rezidenca Marga afer qendres se Tiranes.  Kontrolloni menjehere këtë mundësi që sapo ka dalë në treg!


Dea Sako's picture
Dea Sako
  13/04/2021

Shes apartament ne Tirane

Shitet apartament 1+1 tek Ali Demi, rruga Pasho Hysa


Dea Sako's picture
Dea Sako
  12/04/2021

Apartament ne shitje ne Tirane tek 21 dhjetori

Apartament 2+1 per shitje ne Kompleksin Magnet ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 7 te nje pallati ne ndertim.


Dea Sako's picture
Dea Sako
  12/04/2021

Shes apartament ne Tirane

Shitet apartament ne Tirane me hipoteke tek Ali Demi!
Behuni pjese e kompleksit me te madh ne Tirane, Mangalem 21 tek Ali Demi!
Të jetosh mes ngjyrave të jep një energji pozitive!


Dea Sako's picture
Dea Sako
  12/04/2021

Dua apartament 2+1 okazion ne Tirane

Shes apartament ne Tirane tek Bulevardi i Ri!

Ndodhet ne katin e 3 te nje pallati ne ndertim.


Pages

Kontakt Shpk
A  Ndre Mjeda Str 40  Al - 1023 Tirana
+355684049444  E info@kontakt.al
W kontakt.al

 

.

Abonohuni për t'u njoftuar mbi ofertat tona më të fundit