fbpx Kontakt - Blog | Page 4582 |

Ofertat tona.

Njësi në okazion, çmimet e fundit dhe projektet më të reja i gjeni në blogun personal të agjentëve tanë. Njihuni me ofertat tona dhe rezervoni njësinë tuaj.

Fationa Alimeta's picture
Fationa Alimeta
  24/11/2020

Shitet Depo me Hipoteke tek Siri Kodra ,Cmimi 3.000 Euro

Shitet Depo me Hipoteke tek Siri Kodra

Siperfaqe 8.1 m2

Super Okazion nga 4.000Euro behet  3.000 Euro 

 

 

 

 

 


Viktor Hoti's picture
Viktor Hoti
  24/11/2020

Apartament 2+1 tek rezodenca MArga

Apartament 2+1, me sipërfaqe 103.9 m2, me një orientim veri-perendim. Apartamenti ndodhet ne katin e 8. Pallati eshte me fasade te ventiluar dhe zeizolim.


Viktor Hoti's picture
Viktor Hoti
  24/11/2020

Apartament 2+1 tek kompleksi Magnet | 21 Dhjetori

Apartament 2+1 me siperfaqe 108.4 m2 dhe me orientim jug-perendim. Apartamenti ndodhet ne katin e 7 te nje pallati te ri 11 katesh me fasade te ventiluar, zeizolim etj.


Viktor Hoti's picture
Viktor Hoti
  24/11/2020

Shitet apartament 1+1 tek rezidenca Marga

Apartament 1+1, me sipërfaqe 62.8 m2, me një orientim nga perëndimi. Hyrja realizohet me anë të një korridori të vogël, nga ku aksesohet tualeti dhe më pas zona e ditës.


Gesard Serjanaj's picture
Gesard Serjanaj
  24/11/2020

Apartament 2+1 ne shitje ne Tirane , rezidenca Marga tek Bulevardi i Ri.

Shitet apartament 2+1 me hipoteke ne Tirane,rezidenca Marga tek Bulevardi i Ri. Siperfaqja  104.7 m2.Orientim të dyanshëm veri-perëndim dhe jug-lindje kati 10.


Pages

Kontakt Shpk
A  Pasho Hysa Nr 26-0714 AL-1004 Tiranë
+355684049444  E info@kontakt.al
W kontakt.al

 

.

Abonohuni për t'u njoftuar mbi ofertat tona më të fundit