fbpx Kontakt - Blog | Page 4584 |

Ofertat tona.

Njësi në okazion, çmimet e fundit dhe projektet më të reja i gjeni në blogun personal të agjentëve tanë. Njihuni me ofertat tona dhe rezervoni njësinë tuaj.

Viktor Hoti's picture
Viktor Hoti
  24/11/2020

Apartament 2+1 tek kompleksi Magnet | 21 Dhjetori

Apartament 2+1 me siperfaqe 108.4 m2 dhe me orientim jug-perendim. Apartamenti ndodhet ne katin e 7 te nje pallati te ri 11 katesh me fasade te ventiluar, zeizolim etj.


Viktor Hoti's picture
Viktor Hoti
  24/11/2020

Shitet apartament 1+1 tek rezidenca Marga

Apartament 1+1, me sipërfaqe 62.8 m2, me një orientim nga perëndimi. Hyrja realizohet me anë të një korridori të vogël, nga ku aksesohet tualeti dhe më pas zona e ditës.


Gesard Serjanaj's picture
Gesard Serjanaj
  24/11/2020

Apartament 2+1 ne shitje ne Tirane , rezidenca Marga tek Bulevardi i Ri.

Shitet apartament 2+1 me hipoteke ne Tirane,rezidenca Marga tek Bulevardi i Ri. Siperfaqja  104.7 m2.Orientim të dyanshëm veri-perëndim dhe jug-lindje kati 10.


Viktor Hoti's picture
Viktor Hoti
  24/11/2020

Apartament 1+1 ne kompleksin Mangalem 21

Shitet apartament 1+1 me siperfaqe 66.5 m2. Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ri 7 katesh me ashensor.


Gesard Serjanaj's picture
Gesard Serjanaj
  24/11/2020

Apartament 2+1 ne shitje ne Tirane rezidenca Magnet tek 21 Dhjetori.

Shitet apartament me hipoteke ne Tirane , rezidenca Magnet 21 Dhjetori. Siperfaqja 86 m2 . I organizuar ne 1 sallon , 2 dhoma gjumi ,1 tualet edhe 1 ballkon. Me orientim Jug-Lindje. Kati 11


Silvia Deda's picture
Silvia Deda
  24/11/2020

Super Okazion tek 21 Dhjetori! Apartamente nga 34,000Euro

Mundesi e mire investimi tek 21 Dhjetori, Kompleksi Magnet!

Apartamente Duplex / Studio ne katin e pare per vetem 34,000Euro


Pages

Kontakt Shpk
A  Pasho Hysa Nr 26-0714 AL-1004 Tiranë
+355684049444  E info@kontakt.al
W kontakt.al

 

.

Abonohuni për t'u njoftuar mbi ofertat tona më të fundit