Apartamente ne shitje tek kompleksi Marga tek Bulevardi i ri

Kompleksi Marga ofron apartamente luksoze te tipologjive te ndryshme dhe mundesi pershtatje te siperfaqeve sipas kerkesave te klientit. Pallate me fasade te ventiluar, zeizolim, hidroizolim etj. Cilesi me e mire e ndertimit. Apartamentet jane te shtruara me parket cilesor, dritare alumin termik dhe dopio xham, hidrosanitare inkaso, sistem kondicionimi multisplit etj. Ambjente te gjelberuara dhe te sigurta per banoret. Kontakto tani per nje vizite ne prone +355 67 2000 727