Shiten apartamente te kompleksi Mangalem21 te Ali Demi.

Kompleks rezidencial me 41 objekte banimi. Apartamente 1+1, 2+1 dhe 3+1. Apartamente me siperfaqe optimale qe i pershtaten kerkesave tuaja. Ndertim cilesor me termoizolim dhe hidroizolim me materiale gjermane dhe italiane. Apartamentet dorezohen me dritare alumin termik dhe dopio xham, parket cilesor gjerman ac4 8mm, dyer te brendshme gjermane te markes Lebo, tualet me pllaka deri ne tavan, hidrosanitare inkaso, dere e jashtme e blinduar etj. Ashensore moderne te vitit te fundit. Hapesira te gjelberuara dhe pa makina qe ofrojne qetesi dhe siguri per banoret. Kende lojerash per femije. Prenotoni sot aparatamentin tuaj me 30% te vleres dhe pjesen tjeter prej 70% mund ta merrni si kredi ne cdo banke. Per me shume informacion ose per nje vizite ne prone me kontaktoni ne numrin 0672000727.