Shiten apartamente te tipologjive te ndryshme te kompleksi Kaimi te Ali Demi. Kaimi eshte vazhdim i kompleksit Mangalem21. Vetem 15 minuta nga qendra dhe shume afer unazes se vogel dhe unazes se madhe. Pallate 7 kateshe me ashensor, hapesira te gjelberuara dhe me rruge per kembesore pa makina. Ndertim shume cilesor me rifinitura cilesore si dritare alumin termik me dopio xham, laminat ac4, dyer te brendshme gjermane, hidrosanitare inkaso etj. Apartamente komode me siperfaqe te ndryshme qe i pershtaten kerkesave tuaja. Apartamentet dorezohen te perfunduara gati per banim me te gjitha kushtet dhe ju mbetet vetem mobilimi. Cmimi me i mire ne Tirane per apartamente ne krahasim me cilesine. Mundesi pagese me 2 keste dhe financim me banke deri ne 80% te vleres se apartamentit. Kontaktoni per me shume informacion ose per nje vizite nga afer ne numrin +355 67 2000 727.