Apartamente ne shitje te kompleksi Mangalem21 te Ali Demi. Apartamente komode me siperfaqe te ndryshme qe i pershtaten kerkesave te ndryshme. Ndertim cilesor me fasade te termoizoluar me lesh guri, dritare alumin termik me dopio xham, parket cilesor, dyer gjermane, hidrosanitare inkaso etj. Mundesi pagese me keste dhe financim deri ne 80% te vleres me kolateralin e kompanise. Zone e qete, me ajer te paster dhe uje Selite. Zona mundeson akses te shpejte neper te gjitha pikat me te rendesishme te kryeqytetit. Prenotoni tani apartamentin tuaj.

 

Kontaktoni per me shume informacion.

Viktor Hoti

+355 67 2000 727