Rezidenca Oxa ne Linze. Shiten apartamente 1+1 dhe 2+1 me cmim okazion. Rezidenca eshte me pallate 3 kateshe me ashensor dhe 70% e territorit eshte i gjelberuar, me kende lojerash per femije dhe pa makina. Ndertim shume cilesor me termoizolim me lesh guri dhe me hidroizolim me materiale gjermane. Rifinitura cilesore si dritare alumin termik dhe dopioxham, parket ac4, pllaka te medha 120x60 ne tualet, hidrosanitare inkaso, dyer te brendshme gjermane etj. Shume prane shkollave, spitaleve dhe unazes se madhe qe ju jep akses shume te shpejte ne cdo pjese te Tiranes. Mundesi fantastike financimi deri ne 80% te vleres se apartamentit me kolateralin e kompanise. Ju mjafton te keni 20-30% te vleres se apartamentit. Ndertim ne kohe rekord dhe me cilesi te larte. Apartamente komode per nje jetese te qete ne harmoni me natyren. Me kontaktoni per me shume informacion ne numrin +355 67 2000 727