Mundesi shume e mire per banim dhe investim. Rezidenca Oxa ne Linze me pallate 3 kateshe me ashensor. Apartamente 1+1 dhe 2+1 me cmim okazion. Termoizolim dhe hidroizolim me materiale gjermane. Unaza e madhe ju mundeson akses te shpejte ne te gjithe Tiranen. Financim deri ne 80% te vleres se apartamentit. Per me shume informacion kontaktoni ne numrin +355672000727  #apartamenteneshitje #apartamentenetirane #shpineshitjenetirane #okazion #apartament