fbpx Kontakt - Blogs | Page 4 |

Blog

Get to know our newest offers
and reserve your unit now

Joana Isufi's picture
Joana Isufi
  08/01/2024

Shitet apartament 1+1 ne kompleksin Mangalem 21! Cmim i diskutueshem!

Apartament 1+1, me sipërfaqe 41.7  m2, me orientim jug ne kompleksin Mangalem te Ali Demi. Apartamenti ka nje planimetri te regullt kuadratike e te shfrytezuar maksimalisht.


Viktor Hoti's picture
Viktor Hoti
  30/12/2023

Rezervoni apartamentin tuaj me vetem 1000€. Cmim okazion te Ali Demi

Shiten apartamente me cmim okazion te Ali Demi, faza e re e ndertimit te kompleksi Mangalem21. Mundesi pagese me keste dhe financim deri ne 80%. Kontaktoni per informacion te detajuar.


Erli Luli's picture
Erli Luli
  28/12/2023

Apartament ne shitje ne Tirane !

Shes Apartament me Super Cmim ne Tirane !

Faza e re e projektit Mangalem 21 tek Ali Demi

Mundesi blerje me keste pa interes deri ne perfundimin e punimeve

Mundesi kreditimi


Erli Luli's picture
Erli Luli
  28/12/2023

Apartament ne shitje ne Tirane!

Shes Apartament me Super Cmim ne Tirane !

Faza e re e projektit Mangalem 21 tek Ali Demi

Mundesi blerje me keste pa interes deri ne perfundimin e punimeve

Mundesi kreditimi


Aldor Dore
  23/12/2023

Apartament 2+1,prenoto 17,400€.

Shitet Apartament, Cmimi Okazion 87,000€ i DISKUTUESHEM.
Tipi : Apartament 2+1+2
Sip : 71.9m2
Kati : 1
Orientim : Jug - Lindje
Financim nepermjet bankes


Viktor Hoti's picture
Viktor Hoti
  23/12/2023

Shiten vila me cmim okazion ne Farke te rezidenca Aba

Vila ne shitje ne Tirane te rezidenca Aba ne Farke. Ne total jane 58 vila.


Gesard Serjanaj's picture
Gesard Serjanaj
  15/12/2023

Apartamente me Cmim Okazion tek OxA ne Linze

Rezidenca OxA eshte projekti me i ri nga Kontakt, afer malit te Dajtit, ofron nje hapesire ideale jetese dhe nje pamje mahnitese te peisazhit perreth.


Pages

Kontakt
A    Pasho Hysa Nr 26 0714 AL 1004 Tirana
C    +355684049444  E   [email protected]
  kontakt.al

.

Subscribe to be notified of our latest offers

© 2023 by Design Kontakt