Rezidenca Kaimi, pozicionuar shume afer me kompleksin Mangalem 21!

6 objekte te reja me nje arkitekture moderne, punime cilesore dhe cmim preferencial!

Apartamente duke filluar nga 31,000 EURO‼️
Kreditim deri ne 80% te vleres!

Per me shume informacion:

068 553 2356
Dea Sako
Specialiste Shitje

#apartament #tirane #kontakt #apartamentneshitje #okazion #shesapartament