Projekti Mangalem 21 tek Ali Demi, i lokalizuar në një zonë të qetë dhe plot gjelbërim. Shitet apartament 2+1 me sipërfaqe 73 m2, i ndodhur në katin e dyte dhe me cmim 800 €/m2. Apartamenti organizohet me korridor në hyrje, dhomë ndenje dhe kuzhinë si një hapësirë e vetme, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe hapësira kushtuar ballkonit ku ka akses nga dhoma e ndenjes. Rezervo tani apartamentin tënd tek Kompleksi Mangalem 21, Ali Demi, aty ju pret apartamenti i duhur per ju!

Për më shumë informacion na kontaktoni: +355 69 267 2831