Kompleksi Magnet tek 21 Dhjetori

Vendi ideal per nje jetese te qete dhe komode. Ambjente te gjelberuara dhe pa makina. Shume prane me te gjitha institucionet dhe pikat me te rendesishme te kryeqytetit.

Apartamente luksoze ne godina me fasade te ventiluar dhe zeizolim. Apartamente me parket cilesor, dritare alumin termik dhe dyer te blinduara antizjarr.

Çmimi me i mire ne zone krahasuar me cilesine e ndertimit.

Per nje vizite ne prone kontaktoni +355692672831