Apartament 2+1 me siperfaqe 85 m2, orientim jug lindje perendim e fushepamje te lire ne kompleksin Mangalem 21 te Ali Demi. Apartamenti ka nje planimetri te rregullt kuadratike dhe organizim funksional. Organizohet ne 2 dhoma gjumi me siperfaqe optimale ku dhoma matrimoniale ka akses ne llozhen e apartamentit, tualeti me dritare ne te djathte te hyrjes kryesore, kendi i gatimit dhe dhoma e ndenjes . Apartamenti eshte i mirendricuar gjate gjithe dites dhe ndodhet ne nje kompleks rezidencial i cili ofron te gjitha kushtet per nje jetese te qete e komode.
Pagesat jane me keste e ofrohet financim ne rast se doni ta merni me kredi.
Apartamenti eshte ne faze ndertimi aktualisht.